Individuální lekce

Oblast působení:

 • Trenérství dospělých
  • Jednotlivé lekce - v případě, že vás začne trápit něco ve švihu a potřebujete jenom rychlou nápravu, ale chcete se věnovat především hraní na hřišti a ne trénování.
  • Systematický trénink pro dlouhodobý rozvoj - v případě že se chcete neustále zplepšovat a rozvíjet během celého roku.
  • Individuální plány
  • Ve spolupráci s KGA (Kaskáda Golf Academy) nabízím tyto kurzy
 • Trenérství dětí
  • Jednotlivé lekce
  • Individuální plány
  • Celoroční skupinové kurzy (ve spolupráci s JGS Kaskáda)

Od roku 2004 působím v Resortu Golf Brno Kaskáda a GKB Žabovřesky (www.golfbrno.cz).  Přes zimu působím na  indooru – BVV pavilón H.

 

Tréninky pro 1-3 osoby Cena
60 min  - 1 lekce

1 600 Kč

60 min - 5 lekcí 6 500 Kč
60 min. - 10 lekci 12 000 Kč
80 min. fitting holí s FlightScope 1 800 Kč
Hra 9 jamek s E-cart 2 000 Kč

Zkoužka HCP 54 - 2 500 Kč /osoba - praktická hra a zkoužka z pravidel - uděluení certifikátu HCP 54

Možnost domluvy individuálních tréninkových programů dlouhodobého charatkeru - cena dle rozsahu a intenzity tréninků

Trénink dětí od 5 let. Od začátecníků až po pokročilé.Použiváme systém SNAG, pro zcela začínajici děti. Přes dětské kurzy rekreační úrovně, po výkonnostně zaměřené juniorské programy.
Pro golfisty každého věku nabízíme širokou škálu treninkových programů.

Nabízíme jak jednorázové lekce, krátkodobé kurzy, tak dlouhodobé tréninkové programy pro dětí i dospělé.

Nabízíme jak programy krátkodobé  -  , tak dlouhodobé programy pro děti, juniory i dospělé všech úrovní. Krátkodobé prograny ať už vhodné pro úplné začátečníky zakončené zkouškou na HCP 54, či například víkendové nebo týdenní kurzy jsou vhodné například pro dovolenou.

Dlouhodobý tréninkový program je nezbytností každého golfisty (jakékoliv úrovně) v případě, že chce kontinuální vývoj a zlepšování svého skóre. Avšak dlouhodobé programy hráčů jsou značně individuální záležitost vzhledem k individuálním cílům a možnostem ať už u výkonnostního, či rekreačního golfisty. Pro každý cíl hledáme optimální cestu vzhledem k ostatním možnostem hráče.

Dětské tréninky jsou zaměřené mimo získání  golfových dovedností také  na rozvoj osobnosti, všestranný pohybový vývoj v souladu s individuálním fyzickým a mentálním vývojem, každého dítěte individuálně. 

Dlouhodobé tréninky dětí probíhaji ve skupinách max 8 dětí. Tréninky jsou přizpůsobené herní výkonosti, věku a schopnostem kaźdého hráče. Během tréninkového procesu je samozřejmně pamatováno i na dlouhodobý všeobecný pohybový rozvoj dítěte (LTAD). Pro děti, které už jsou jak fyzicky tak mentálně připravujeme s odborníky v jiných oblastech individuálnim tréninkové plány a samostatné tréninky i s ohledem na soutěžní ambice dětí. Pro začínajíci děti a nižší věkové kategorie pracujeme se SNAG systémem. Zvláště u zkušenějších hráču využíváme systém TPI. Pro švihovou analýzu používáme Launch monitory a vysokorychlostních kamer.

Jestliže Vaším cílem snížení skóre, potom je důležité si uvědomit, že technicky správné provedení švihu není to jediné co Vaše  skóre ovlivňuje.

Dobrá technika Vám především umožní systematicky se stále zlepšovat a využívat plně Vašeho fyzického potenciálu, ať už je na jakékoliv úrovni. Strategie hry na hřišti a volba optimálního vybavení jsou neméně důležité pro snížení Vašeho skóre. Tyto součásti tréninku, řada hráčů podceňuje, proto v našich programech nejsou opomíjené. 

Pro trénink všech výkonnostních i věkových skupin používáme metody doporučené PGA amimo jiné i pomůcky pro dobrou zpětnou vazbu. Pro analýzu problému je samozřejmostí kamera, 3D analýza švihu a další způsoby analýzy. Snahou je vždy odstranit nejen problém, ale hlavně jeho příčinu, kterou je třeba napravit. Při spolupráci je snahou vždy individuální přístup ke každému člověku a pomoc při hledání jeho jedinečného individuálního perfektního švihu.